Новини політики. 6 листопада. Вибори-2012. Верховна Рада України прийняла рішення не проводити перевибори в проблемних округах.

Вибори-2012
Перевиборів не буде

За відповідне рішення проголосувало 232 депутати.

Зокрема, парламентарії доручили Центрвиборчкому повторно вивчити матеріали щодо встановлення результатів парламентських виборів.

Крім цього, депутати попросили Генпрокуратуру, Вищу раду юстиції, Вищу кваліфікаційну комісію суддів і ЦВК надати попередню інформацію з питань встановлення результатів виборів на окремих округах парламенту до 9 листопада.

Спікер парламенту Володимир Литвин заявив, що звернення Центрвиборчкому щодо повторного голосування на округах, де нібито були фальсифікації і порушення, не відповідає чинному законодавству, а також повноваженням Центрвиборчкома.

Як повідомлялося, раніше Рада прийняла рішення про створення тимчасової слідчої комісії по встановленню фактів порушення закону про вибори в ряді проблемних одномандатних округів.

Також нагадаємо, що вчора Центральна виборча комісія прийняла рішення про те, щоб звернутися до Верховної Ради з проханням призначити перевибори у низці проблемних округів, в яких опозиція звинуватила владу у фальсифікаціях і порушеннях.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.