Новини світу. 13 листопада. 20 листопада в штаб-квартирі ЮНЕСКО відбудеться церемонія вручення премії ЮНЕСКО імені короля Бахрейну Хамада бін Іси аль-Халіфи “за використання інформаційних та комунікаційних технологій в освіті”.

Премії ЮНЕСКО
Премії ЮНЕСКО

Як говориться в прес-релізі ЮНЕСКО, в ході церемонії Генеральний директор Організації Ірина Бокова нагородить двох лауреатів.

Переможцями стали Йохен Фаско, що представляє проект «Internet ABC Project» («Інтернет-проект ABC», Німеччина), а також Юхен Парк, співзасновник і генеральний директор проекту «InfollutionZERO» («Ні інформаційному забруднення», Республіка Корея).

Тема премії 2011 року – «Освіта молоді для відповідального глобального громадянства в цифровому світі» – об’єднує в собі ідею про право на якісну освіту з спільними ідеалами і цінностями мирного співіснування, рівності, миру і терпимості. Вона свідчить про зміну тенденцій в галузі освіти у зв’язку з появою нового, що виросло у світі інформаційних мереж покоління людей, яке іноді називають «цифровим поколінням».

Премія також вказує на зсув акценту з власне професійної підготовки в області застосування нових технологій до більш широких категорій відповідальності, етики, достовірності джерел інформації і творчості. Дана тема також покликана привернути увагу молодих людей до питань безпечного використання мережі Інтернет і захисту їх прав у віртуальному просторі.

Вона є відображенням зростаючої заклопотаності такими проблемами, як недоторканність приватного життя, захист від переслідувань і домагань в мережі Інтернет та згубний вплив деяких інтернет-сайтів. Щорічна премія, розмір якої становить 50 тисяч доларів США, буде порівну розділена між двома переможцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.