Новини світу. 5 листопада. Бюджетний дефіцит і державний борг США займуть одне з центральних місць у дебатах міністрів фінансів і глав Центробанків країн-членів “двадцятки”.

G20
Саміт G-20

Зустріч G20 відбудеться  в столиці Мексики Мехіко. Про це повідомив  в неділю на прес-конференції мексиканський міністр фінансів та громадського кредиту Хосе Антоніо Меаде Курібенья, розповідаючи про порядку денному форуму.

Члени G20 обговорять кроки влади США, спрямовані на зміцнення національного бюджету, сказав глава мексиканського мінфіну. Він зазначив, що “на останніх зустрічах (в рамках “двадцятки”) американські представники висловлювали впевненість, що в країні вдасться досягти необхідного політичного консенсусу в здійсненні фіскальної політики”.

У рамках форуму в Мексиці, радше всього, буде порушено питання про кризу в єврозоні. Крім того, учасники зустрічі, яка завершиться сьогодні, обговорять проблему волатильності світових цін на сировину, а також міжнародного фінансового регулювання, сказав Меаде Курібенья.

На форум у Мехіко прибудуть не всі міністри фінансів і глави Центробанків G-20, проте в його роботі візьмуть участь керівники Міжнародного валютного фонду і Світового банку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.