Новини здоров’я. 29 листопада. Вчені дійшли висновку, що у людей з надмірною вагою ризик розвитку інсульту вдвічі вищий, ніж у людей з нормальною вагою.

Мозок людей з ожирінням виглядає на 16 років старше, ніж має бути

Так вважають американські дослідники з Міннесоти.

Вчені проводили діагностику організму 13549 чоловік протягом 19 років. Виявилося, що виникнення інсульту було також пов’язане зі статевою та етнічною приналежністю. У людей, яких жирові відкладення були зафіксовані на талії, ризик розвитку інсульту підвищується втричі. У людей з ожирінням, яке було зафіксовано виходячи зі співвідношення талії і стегон, ризик інсульту підвищується у 2-2,5 рази.

Дослідники також з’ясували, що у людей з ожирінням на 8% менше мозкових тканин, ніж у людей з нормальною вагою. Більш того, мозок таких людей виглядає на 16 років старше, ніж має бути.

Надмірна вага і ожиріння до добра не доводять, кажуть лікарі і вчені, саме тому необхідно звертатися до центру схуднення вчасно, щоб фахівець призначив курс зниження ваги. Одночасно з цим можна пройти різні діагностики, в тому числі діагностику серця, щоб встановити, чи є ризик виникнення інсульту.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.