Новини технологій. 24 листопада. Співтовариство Mozilla повідомило про припинення подальших робіт над 64-бітною версією браузера Firefox для програмної платформи Windows.

Випуск попередніх тестових збірок 64-бітного Firefox буде припинений

Про це повідомив менеджер по розробках Mozilla Бенждамін Смедберг (Benjamin Smedberg) в гілці на сервісі Google Groups.

По суті, це рішення означає, що вказана редакція популярного інтернет-оглядача не з’явиться на світ (принаймні, доти, поки керівники і розробники Mozilla не змінять своєї думки про її корисність і доцільність).

Таким чином, випуск попередніх тестових збірок 64-бітного Firefox повинен бути припинений, а всі ресурси, що направлялися раніше на його створення, очевидно, будуть перерозподілені на більш пріоритетні завдання та проекти.

Серед причин, які змусили Mozilla прийняти подібне рішення, яке викликало, до слова, досить бурхливу дискусію, пан Смедберг згадав проблеми з плагінами, багато з яких просто недоступні в цій редакції браузера або працюють в ній некоректно.

Крім того, збої в роботі 64-бітного Firefox, які виявляються в ході тестування “нічних” збірок, і їх усунення не є в даний час пріоритетними завданнями для розробників співтовариства, зайнятих іншими справами.

Оскільки все це викликає розчарування у користувачів, які відчувають свою другорядність, було вирішено в принципі припинити здійснення даного проекту. Таким чином, шанувальникам 64-бітових варіантів Windows залишається розраховувати лише на Internet Explorer і Opera або переходити на OS X або Linux з їх повноцінними 64-бітними версіями Firefox.

За матеріалами ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.