Новини світу. 26 листопада. Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв не виключає, що знову балотуватиметься в президенти, якщо буде достатньо сил і здоров’я.

Дмитро Медведєв
Медведєв: Я вже один раз входив в цю річку і це якраз та річка, в яку можна входити двічі

Про це він розповів в інтерв’ю Агентству Франс Прес і газеті “Фігаро” напередодні свого візиту до Парижа.

“Якщо у мене для цього буде достатня кількість сил і здоров’я і якщо наші люди мені довірять в майбутньому таку роботу, я такого, звичайно, не виключаю повороту подій”, – заявив він, додавши, що це залежить від цілої сукупності факторів.

“Я вже говорив якось: взагалі ніколи не потрібно від чогось відмовлятися, адже, як відомо, ніколи не говори ніколи, тим більше що я вже один раз входив в цю річку і це якраз та річка, в яку можна входити двічі”, – нагадав Медведєв.

При цьому прем’єр поки не будує далекосяжних планів, у тому числі і про кандидатуру майбутнього глави уряду. Зараз, за його словами, важливіше “відпрацювати той кредит довіри, який ми отримали від народу”.

Єдиний президент, при якому Дмитро Медведєв погодився б працювати прем’єром, це Володимир Путін.

“Я навряд чи б став прем’єр-міністром при будь-якому іншому президенті. Я собі взагалі це не уявляю, – заявив Медведєв. – Вже якщо мені з ким і комфортно працювати прем’єр-міністром після президента, то це тільки одна людина – це Володимир Путін“.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.