Новини політики. 26 листопада. Дружина екс-міністра внутрішніх справ України Ірина Луценко вважає, що Юрій Луценко зможе очолити новий Майдан, якщо на нього буде запит в суспільстві.

Луценко жодним чином не сприяв би розбрату і не балотувався б у президенти

«Якщо цей Майдан буде актуальним, то тут не може бути сумнівів – тільки так. Як він може стояти осторонь? Адже саме дух Майдану залишив його в Україні, коли йому загрожувала небезпека в’язниці», – зазначила Ірина Луценко.

На питання про те, якою буде роль Луценка після виходу з в’язниці, його дружина відповіла: «Він буде над політикою. Я думаю, він вже її переріс. Більш детально про це, я думаю, Луценко скаже сам. Не хочу заздалегідь розкривати його плани. Вони цікаві, він над ними постійно працює. Є група однодумців, політологів, громадських діячів, які готові об’єднатися навколо ідеї, запропонованої Луценко.

Коментуючи те, що багато хто прогнозує початок чвар після звільнення Луценка і Юлії Тимошенко, Ірина Луценко зауважила, що «навіть якщо б Юра звільнився зараз, він би жодним чином не сприяв розбрату і не балотувався б у президенти».

«Його бачення таке: має бути один кандидат від опозиції – той, хто запропонує кращу програму. І визначити цього кандидата і його майбутню команду: прем’єра, спікера, мера Києва. Луценко вважає, що тільки так опозиція повинна готуватися до виборів 2015 року. Юра не буде підтримувати прізвище – він підтримає програму розвитку української держави, затребувану суспільством, за яку готові відповідати її творці», – сказала вона.

Нагадаємо, минулого тижня Юрій Луценко закликав опозицію до нового Майдану.

«Я особисто навіть у в’язниці відчуваю, що країна змінилася. Я відчуваю, що люди готові до Майдану, якщо вони побачать лідера і зрозумілий для них план нової країни. Я впевнений, що українські інтелектуали повинні дати такий план», – сказав він в перерві між засіданнями Апеляційного суду Києва, який розглядає його скаргу на вирок.

Апеляцію Луценко програв і його повернули назад в Менську колонію в Чернігівській області, де колишній міністр відбуває свій термін (Луценко був визнаний винним у скоєнні низки посадових злочинів і засуджений до 4 років позбавлення волі).

За матеріалами zn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.