Новини політики. 24 листопада. Юрій Луценко вважає необхідним проведення переговорів за одним столом між парламентською більшістю і опозицією.

Лідери зрозуміли: не слова визначають їх політичну майбутність – справи, – Луценко

Про це він сказав в ексклюзивному інтерв’ю LB.ua.

Яценюк був у мене на суді. Я йому пояснив:« Сумарний результат ГО складається з результату «Батьківщини» і «Фронту», тобто – 25% на двох. Ви добре розумієте, що з точки зору президентської гонки, не маєте переваг перед іншими можливими опозиційними кандидатами? Кожен з трьох опозиційних лідерів має порівнянний стартовий результат – 12-13%”, – заявив колишній міністр МВС Юрій Луценко.

За словами екс-міністра, Яценюк з його доводами погодився. “Мені здається і він, і Кличко, і Тягнибок, хто – логікою, хто – інтуїцією, зрозуміли: не слова визначають їх політичну майбутність – справи”, – додав Луценко.

“Вони намагаються стати справжніми лідерами. Більш того, у них виходить. Після виборів у мене з’явилося враження: і Яценюк, і Кличко, і Тягнибок бачать мету і до неї йдуть. Дай Бог, щоб це стало серйозною стратегією, а не так, що зайшла думка в голову, та нікого вдома не застала. Від них, тільки від них сьогодні залежить: ким вони будуть у парламенті: знову нікчемною, ні на що неспроможною меншістю або меншістю, диктує свою волю. У них є такий шанс”, – підкреслив Луценко.

Разом з тим Луценко згадав про необхідність проведення переговорів за одним столом між парламентською більшістю і опозицією.

“Коли під загрозою існування сам факт державності, необхідний круглий стіл між парламентською більшістю і опозицією. Я не говорю зараз про те, наскільки це реально, але про те, що він необхідний. Як вести в ВР такий діалог? Перше – необхідно випустити з в’язниці одного з лідерів, власне – головного лідера опозиції – Юлію Тимошенко. Так, щоб говорити з нею за круглим столом, а не через грати. Якщо такого рішення не буде, значить необхідно добитися його прийняття і це вже – моє питання до Яценюка. Маючи в парламенті стільки багнетів, це цілком реально”, – резюмував Луценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.