Новини світу. 5 листопада. Кортеж президента Сербії Томіслава Ніколіча зіткнувся з поліцейським автомобілем.

Томіслав Ніколіч
Томіслав Ніколіч

Прес-служба глави держави підтвердила сьогодні ці дані і розповсюдила повідомлення, в якому мовиться, що інцидент буде повною мірою розслідуваний.

“Президент в повній мірі довіряє співробітникам МВС, які забезпечують його безпеку”, – наголошується в документі. Які-небудь подробиці про подію офіційно не наводяться.

Тим часом, як повідомила сьогодні на своєму інтернет-сайті газета “Курір”, інцидент стався в минулу п’ятницю на швидкісному шосе Белград-Ніш. “Що займає високий пост офіцер МВС Сербії на службовій машині кілька разів перетнув дорогу кортежу Ніколіча і зіткнувся з автомобілем супроводу”, – зазначає видання, посилаючись на джерело в органах безпеки.

За даними газети “Бліц” автомобілем, що заважав пересуванню президентського кортежу, керував водій начальника транспортної поліції Сербії Драгіші Симич. Самого Симича в машині не було. Згідно з відомостями видання, водій стверджує, що він не намагався створити перешкоди для кортежу, а охорона президента “не намагалася змусити його знизити швидкість або пропустити колону”.

Ця подія сталася в момент, коли в Сербії розгорівся скандал про прослуховування поліцією особистого телефону Ніколіча і першого віце-прем’єра Александара Вучич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.