Новини Економіки. 5 листопада. Фінансове становище Іспанії комфортне і не вселяє побоювань.

Фінанси Іспанії
Фінансове становище Іспанії достатньо комфортне

Про це заявив сьогодні міністр економіки і конкурентоспроможності Іспанії Луїс де Гіндос Хурадо на засіданні міністрів “великої двадцятки”, що проходить в столиці Мексики.

“Міністерство фінансів країни має зараз необхідні кошти для того, щоб на 95% забезпечити виплати по поточних боргах, – повідомив Луїс де Гіндос Хурадо. – Таким чином, Іспанія знаходиться в комфортабельному становищі з точки зору погашення своїх боргових зобов’язань”.

Тим не менш, він вказав, що “уряд Іспанії ухвалить рішення про можливу фінансову допомогу з боку Євросоюзу, коли настане відповідний час”. Міністр зазначив, що “оголошення Європейським центральним банком наміру скуповувати в необмеженій кількості іспанські середньострокові облігації вже призвело до скорочення по них прибутковості”.

При цьому Луїс де Гіндос Хурадо повідомив, що потреби урядів різних регіонів і областей Іспанії в нових кредитах “будуть визначені протягом найближчих декількох тижнів”.

Питання про фінансове становище Іспанії і ситуації, що складається в єврозоні були одними з основних питань засідання мінфіну нинішнього порядку денного “двадцятки”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.