Новини політики. 11 листопада. Об’єднана опозиція, за його словами, потребує люстрації.

Анатолій Гриценко
Розбір польотів попереду, – Гриценко

Як повідомляє Сегодня, Об’єднана опозиція “Батьківщина” проведе люстрацію в своїх рядах, заявив депутат Анатолій Гриценко.

Так він прокоментував заяву переможця-самовисуванця по мажоритарному округу 98 Сергія Міщенка про те, що керівник київського обласного штабу “Батьківщини” вимагав у нього гроші за зняття кандидата від Об’єднаної опозиції на його користь.

“Розбір польотів попереду”, – сказав Гриценко в ефірі 5 каналу.

“Коли ми вимагаємо люстрації від влади, то так само, а можливо, перш за все, повинні провести чистку всередині себе. Це не зараз, коли ми воюємо, але це обов’язково має бути зроблено. Тому що дуже багато є питань і всередині», – відзначив він.

Гриценко також запевнив, що між опозиційними силами немає боротьби за те, хто буде єдиним кандидатом на президентських виборах 2015 року.

“Нема цієї теми. На засіданнях ради Об’єднаної опозиції “Батьківщина” ця тема жодного разу не звучала. Це підтвердять всі члени ради», – сказав він.

За словами Гриценка, він сам ще місяць тому заявив лідерам Об’єднаної опозиції Олександру Турчинову і Арсенію Яценюку, що не претендує ні на пост глави фракції в парламенті, ні його першого заступника або заступника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.