Новини спорту. 21 листопада. Після перемоги “Шахтаря” в Копенгагені Мірча Луческу висловив задоволення як грою команди, так і результатом, який вивів донеччан у плей-офф.

Мірча Луческу
Я дуже задоволений командою, задоволений другим таймом, – Луческу

Головний тренер “Нордшелланд” Каспер Юльманн:

“По тому, як складався сценарій цього поєдинку, у нас не було шансу його виграти. Після першого тайму ми були шоковані не тільки тим, як “Шахтар” забив гол, але тим, що йому вдалося зрівняти рахунок до перерви. З такими почуттями було важко було чекати хорошого старту другого тайму.

У перерві я постарався налаштувати команду на позитивний лад, і, думаю, що у нас були можливості, але ми не використали їх. Звичайно, я не задоволений тим, що ми так багато пропустили, але ми не повинні забувати і про те, що в цьому матчі ми досить багато зробили правильно. Потрібно використовувати цей позитивний досвід в подальшому”.

Головний тренер “Шахтаря” Мірча Луческу:

“Дуже задоволений, що у нас 10 очок після п’яти турів, але мушу зазначити, що можна було б мати на очко або навіть два більше. Результати в Лізі чемпіонів і в чемпіонаті України – найкраща оцінка нашої гри. Якість нашого футболу зростає, що дозволяє грати видовищно не тільки вдома, але і в гостях – і в Туріні, і в Лондоні, і в Копенгагені. Ми почали гру дуже нервово, оскільки на гравців дещо тиснула необхідність брати три очки.

У перерві я попросив хлопців показати таку гру, щоб усі зрозуміли, що ми однозначно сильніші за суперника, і щоб ні у кого не залишилося питань. Вони виконали моє прохання. Гра цілком могла б закінчитися з рахунком, скажімо, 8:3 на нашу користь. Я дуже задоволений командою, задоволений другим таймом. І зіграли здорово, і три очки, які забезпечили нам вихід з групи, отримали”.