Новини здоров’я. 16 листопада. Процес схуднення – це досить тривалий час, саме тому дієтологи радять налаштуватися психологічно, щоб легше було перенести труднощі в обмеженні.

Важливим моментом в процесі схуднення є позитивний настрій

Хоча, якщо розібратися, то це обмеження шкідливої їжі (фастфуду, газованої води, цукерок тощо), а без такої їжі можна жити цілком нормально.

Корисна та здорова їжа досить смачна, просто дехто припускає, що дієта – це повна відсутність їжі, або її заміна, наприклад, морквою, капустою тощо. Насправді, це частково вірне твердження, адже ту ж капусту і моркву можна подати на стіл в дуже красивій і смачній, а головне корисній страві.

Позбавляючи себе радощів смачної, але шкідливої їжі, потрібно знайти інший спосіб задовольняти свої маленькі радощі, оскільки задоволення – це дуже важливий момент у житті кожної людини. Психологи пропонують, наприклад, за місяць стійкої дієти винагородити себе приємною дрібницею. А після того, як буде досягнуто максимального результату, то можна вирушити в захоплюючу подорож по магазинах, ну або хто, що любить.

Важливим моментом в процесі схуднення є позитивний настрій. Тим більше, є привід радіти – мінус кілька кілограмів. Депресія при дієті тільки погіршує ситуацію, тому потрібно завжди бути в гарному настрої. Недарма, останнє дослідження, проведене американськими вченими, довело, що депресія серед населення призводить до ожиріння. Дослідження проводилося протягом 5 років. Учасники реєстрували зміни маси тіла і рівень депресії. У результаті учені провели аналіз, який показав, що люди, що знаходилися в затяжній депресії, демонстрували сталу надбавку у вазі.

Так, вчені дійшли висновку, що для лікування ожиріння потрібна не тільки дієта, але послуги психолога, наприклад, процесинг, який зможе усунути розлади в емоційній сфері.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.