Новини світу. 12 листопада. Франція почала активно лобіювати ідею створення військової штаб-квартири Євросоюзу, щоб взяти на себе координацію військових місій ЄС за кордоном.

Прапор Франції
Прапор Франції

За даними газети The Daily Telegraph, проти французької ідеї виступає Великобританія, яка стурбована, що військова штаб-квартира ЄС буде суперником з командуванням НАТО.

У середу в Парижі запланована зустріч міністрів закордонних справ і оборони так званої “великої п’ятірки” в складі Німеччини, Іспанії, Італії, Польщі та Франції, які обговорять питання зміцнення європейської оборони, зазначає газета.

“Якщо у вас є три або чотири військових місії, само собою напрошується необхідність створення для них оперативної структури. Міністерство оборони вважає, що на певній стадії найкраще підійде ідея оперативної штаб-квартири” – повідомляє джерело в міністерстві.

До слова, ставлення НАТО до України стане жорсткішим, якщо ситуація в країні не зміниться. Про це заявив глава делегації спостерігачів від Парламентської асамблеї НАТО Ассен Агов.

Джерело 24tv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.