Новини спорту. 7 листопада. ФІФА заборонила сімферопольській «Таврії» реєструвати футболістів протягом наступних двох трансферних періодів.

Афолабі покинув «Таврію» цього літа, скориставшись відповідним пунктом контракту

Також, розглянувши справу Абдулвахіда Афолабі (інтереси якого представляє Дмитро Селюк), ФІФА зобов’язала «Таврію» виплатити грошову компенсацію футболістові.

Нагадаємо, що Афолабі покинув «Таврію» цього літа, скориставшись пунктом контракту, який дозволяв футболісту покинути клуб в будь трансферне вікно без будь-якої компенсації. Керівництво сімферопольського клубу, тим не менш, направило в Дисциплінарний комітет Прем’єр-ліги (ДК ПЛ) заяву про те, що футболіст самовільно покинув клуб.

У серпні Дисциплінарний комітет ПЛ дискваліфікував Афолабі на шість місяців і оштрафував його на $ 540 000 на користь «Таврії» за самовільне залишення розташування клубу і спробу безпідставного розірвання контракту в односторонньому порядку.

Афолабі подав зустрічну заяву в ФІФА, яка скасувала рішення ДК ПЛ і зобов’язала вже «Таврію» протягом 30 днів виплатити грошову компенсацію футболістові. А за неправомірні дії керівництва «Таврії» були накладені суворі санкції на сімферопольський клуб, якому заборонили реєструвати футболістів протягом двох наступних трансферних періодів.

Більш того, санкції можуть бути збільшені, оскільки, крім Афолабі, заяви у ФІФА подали ще 7 футболістів «Таврії».

За матеріалами Таврія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.