Новини України. 28 листопада. Відео. Дружина Мазурка Людмила відкинула підозри в тому, що її чоловік міг вести подвійне життя.

Я впевнена на сто відсотків, що мій чоловік не винен і мені боятися нема чого, – Людмила

“Весь час, що був вільним на вихідних, ми проводили разом з родиною, він ніяк не міг вести подвійне життя, це б відчувалося”, – розповідає Людмила “Українським сенсаціям”.

Водночас вона бачить, як міліція працює, аби довести протилежне: “З мого чоловіка, схоже, хочуть зробити серійного вбивцю, тому що їм вигідно: людини нема, вони можуть повісити все, що завгодно, усі нерозкриті справи за останні десять-двадцять років, можна списати все, що завгодно!”

Вона також запевнила, що в її чоловіка не було зброї та спростувала інформацію, раніше озвучену із посиланням на джерела в МВС, що нібито Мазурок робив кулі в сараї у своєї тещі:

“Це звичайно цікаво, але моя мама живе в 9-поверховому будинку, а не у приватному. На 9-му поверсі у неї навіть балкона немає, не то що сараю… і гаража нема”, – повідомила дружина.

При цьому жінка впевнена: навіть відсутність справжніх доказів не завадить органам. Як відомо, ті відпрацьовують ймовірну участь Мазурка у скоєнні низки резонансних злочинів. У тому числі – стосовно вбивства двох “чорних археологів”, що сталося кілька років тому у Києві.

У зв’язку з цим Людмила шокує заявою – їй підкидають речдоки! Нібито, тільки під час четвертого обшуку міліція вилучила з їхньої квартири металошукач, вкрадений у тих самих археологів.

“Металошукач знайшли вже після смерті Ярослава, до цього у нас було три обшуки, у нас перебувало понад 20 осіб, дивилися кожен кут, розривали пакети з ліками, просто дуже дивно, чому вони знайшли тільки після смерті Ярослава металошукач у шафі з постіллю… шафа теж була перерита, все було перерито. Простукували стіни, піднімали доріжки, розкручували колонки, тому в мене теж питання, чому під час першого обшуку не знайшли металошукач”.

Зараз жінка із донькою готуються до найгіршого. Але не здаються: “Мені немає чого боятися. Я впевнена на сто відсотків, що мій чоловік не винен і мені боятися нема чого! Мені і моїй доньці не соромно за чоловіка та батька, і те, що нам говорили, мовляв, варто поміняти прізвище і поїхати жити на Чукотку – вони цього не дочекаються!” – розповідає Людмила.

“Це дуже заплутана, брудна справа, але, рано чи пізно, ми всі дізнаємося правду, і буде соромно тим, хто це все зробив”, – резюмувала Людмила Мазурок.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.