Новини України. 21 листопада. Скаргу розглядатимуть в Києві.

Позов до столичного суду був поданий 12 листопада

Завтра в Печерському райсуді Києва відбудеться розгляд скарги Дмитра Реви, обвинуваченого у скоєнні дніпропетровських терактів в квітні цього року, на бездіяльність Генпрокуратури, повідомляє Сегодня.

Як нам розповів адвокат Реви Віктор Погосян, відповідний позов до столичного суду був поданий 12 листопада.

«Єдиною підставою для його затримання послужив телефонний дзвінок, який був зроблений оперативним працівником з телефону Реви на телефон іншого підозрюваного, Віктора Сукачова, під час обшуку в квартирі Реви. Пізніше слідство встановило, що цей дзвінок підсудний Рева не здійснював, отже, даний доказ сфальсифікований», – розповів захисник.

Обвинувачений написав заяву в Генпрокуратуру про це, на що йому відповіли, що в викладених ним фактах немає підстав для прокурорського реагування.

«Генпрокуратура повинна була на заяву мого підзахисного або прийняти постанову про порушення кримінальної справи, або постанову про відмову в порушенні кримінальної справи. Але обмежилася простою відпискою, що, як ми вважаємо, є злочинним бездіяльністю. Ці дії прокуратури ми і оскаржили в Печерському райсуді», – пояснив Погосян.

Як повідомлялося, 27 квітня вдень у Дніпропетровську протягом години сталося чотири вибухи, постраждала 31 людина (в тому числі 10 підлітків), 26 з них були госпіталізовані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.