Новини технологій. 7 листопада. Дисплей іPad Mini гірший за дисплеї попередніх моделей компанії Apple і планшетів конкурентів, заявили експерти.

Дисплей iPad mini явно відстає від власних високих стандартів Apple

Найменший планшет іPad отримав частку критики за характеристики екрану.

Доктор Раймонд Соньера уважно вивчив іPad Mini (з його 7,9-дюймовим дисплеєм) і інші пристрої подібного розміру, представлені на ринку, а саме основні конкуренти гаджета – Google Nexus 7 і Amazon Kindle Fire HD. На думку експерта, дисплеї існуючих міні-планшетів від Amazon і Google перевершили іPad Mini в більшості тестів.

Тести доктора Соньери були спрямовані на вивчення таких характеристик дисплея, як яскравість, контрастність, колір, інтенсивність, кути огляду, потужність підсвічування дисплея і акумулятора.

За результатами тестування, дисплей явно відстає від власних високих стандартів Apple, які демонструють чудові дисплеї Retina в останніх двох поколіннях 9,7-дюймових іPad, iPhone 4/4S, iPhone 5 і Retina MacBook.

Також, конкуренти гаджета Nexus 7 і Kindle Fire HD перевершили іPad Mini щодо різкості. Колірна гамма була ще однією проблемною областю: у іPad Mini колірна гамма становить лише 62%, в той час як кольорові гами Nexus 7 і Kindle Fire HD пропонують 86%. Третє покоління іPad і iPhone 5 підтримують 100% колірної гами.

Було встановлено, що іPad Mini відображає на 53% більше світла, ніж Nexus 7 і на 41% більше світла, ніж Kindle Fire HD, що значно збільшує відблиски. Слід зауважити, що іPad Mini отримав гарну оцінку за якість зображення і точне перенесення кольорів.

“іPad Mini, безумовно, непоганий маленький планшет, але він явно не володіє відмінним дисплеєм, якими славиться Apple, – пояснив експерт. -Мабуть, його дисплей можна назвати непоганим, але явно не чудовим”.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.