Новини здоров’я. 20 листопада. Чоловіки з ожирінням ризикують померти від раку простати, тому жир, який знаходиться поряд з передміхуровою залозою, є сприятливим середовищем для розвитку раку.

Потрібно заздалегідь займатися профілактикою як ракових захворювань, так і ожиріння

Передміхуровою залозою називають м’язовий орган, який знаходиться під сечовим міхуром і охоплює частину сечівника.

Її основною функцією є вироблення особливої речовини, що входить до складу сперми. Вивідні протоки простати виходять в сечівник.

При початковій стадії раку простати чоловік не відчуває ніяких проявів, скарги починаються тільки при виникненні пухлини й метастаз. На цій стадії дізнатися про наявність захворювання можна тільки за допомогою аналізу крові на рівень простатичного специфічного антигену. Для профілактики лікарі радять чоловікам щороку проходити подібний тест, особливо після 45 років.

Коли пухлина збільшується, то людина починає відчувати різні утруднення при сечовипусканні, в тому числі тяжкостримувані позиви, прискорене бажання сходити в туалет, а також нетримання сечі.

Недавнє дослідження показало, що чоловіки з ожирінням мають найбільш підвищену активність генів, які кодують білки, що беруть участь в захисній функції імунітету. При зайвій жировій тканині утворюються нові судини, які сприятливо впливають на подальший розвиток пухлини. Дослідники впевнені, що це дослідження допоможе вибирати більш точні і ефективні методи лікування для чоловіків з ожирінням.

Однак, щоб не було проблем зі здоров’ям, потрібно заздалегідь зайнятися профілактикою як ракових захворювань, так і ожиріння. Для цього потрібно не тільки правильно харчуватися і вести активний спосіб життя, але й звернутися за консультацією дієтолога, який підкаже спосіб швидко схуднути.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.