Новини здоров’я. 26 листопада. Думка про те, що у вас буде гарна шкіра обличчя, якщо ви вживатимете досить багато води, є однією з найпоширеніших у світі.

Тривале вживання води з-під крана збільшує щільність шкіри

Ви й самі, напевно, не раз чули заклик пити воду, щоб очистити організм від токсинів і зберегти шкіру красивою і здоровою.

В одних джерелах точна кількість води чомусь приховується, а в інших – сильно варіюється. У США, наприклад, дуже люблять цифру 8, це та кількість склянок води в день, яке повинен вживати кожен американець. У жарких країнах радять пити ще більше води, щоб компенсувати рівень потовиділення. Але, неважливо, яким буде обсяг води, головне – щоб її було більше, ніж ви п’єте, це потрібно для того, щоб зволожувати шкіру зсередини.

Незважаючи на настільки поширену ідею про велику кількість води, у неї немає ніяких доказів. Адже вже давно можна було б провести численні дослідження.

Насправді, досліди легко провести, якщо взяти дві групи людей, яким даватимуть воду в різних кількостях, а через деякий час зафіксувати результат. Але, воду запатентувати не можна, а звідси жодної ефективності дослідження і прибутку. Цим і пояснюється відсутність будь-яких експериментів з водою.

Лікар-дерматолог Ронні Волк у своєму огляді продемонстрував одне дослідження, де вивчався подібний ефект. Результати цього дослідження показали, що тривале вживання води з-під крана збільшує щільність шкіри. Мабуть, це через те, що в ній зберігається більше вологи. Незалежно від щільності шкіри, зморшки у людей залишилися незмінними, в загальному, як і гладкість шкіри.

Це зовсім не означає, що зневоднення ніяк не позначається на шкірі. Так, наприклад, можна виміряти пружність шкіри. Якщо ми трохи потягнемо шкіру, і вона швидко повернеться в свій колишній стан, значить шкіра в нормальному стані. При зневодненні цей процес займає деякий час. Але, знову ж таки, це не є доказ того, що пиття великої кількості води приносить користь чи шкоду шкірі.

Шкіра містить 30% води, що робить її більш пухкою. Можливо, це і так, але на стан шкіри впливають також і інші фактори – генетичні захворювання, спосіб життя, куріння, ультрафіолет.

Виходить, що пиття великої кількості води на день, хоч і не має доказів, але, дійсно, покращує шкіру. Тому можна залишити цю тезу в якості народного рецепту. Але, найголовніша перевага води в тому, що вона є важливим джерелом поживних речовин. Без неї людина може померти через кілька днів. Саме тому лікарі рекомендують пити більше чистої води, особливо воду Xooma.

Чиста вода постачає наш організм поживними елементами, покращуючи роботу нашого організму зсередини, а якщо всередині все добре, то і ззовні поліпшення теж будуть помітні.

За матеріалами Медичного Центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.