Новини України. 26 листопада. Народний депутат Геннадій Москаль пропонує заборонити роботу спецпідрозділу “Беркут”.

Геннадій Москаль
Законно в Україні функціонує тільки спецпідрозділ “Сокіл”

Про це повідомляється на його офіційному сайті, інформує Сегодня.

“Згідно з Указом президента України “Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади”, всі нормативно-правові акти Міністерства внутрішніх справ України повинні пройти легалізацію і бути зареєстрованими в Міністерстві юстиції України. Без їхньої реєстрації такі акти є недійсними”, – йдеться у повідомленні прес-служби Москаля.

За словами депутата, на його депутатське звернення щодо правових підстав роботи спецпідрозділу “Беркут”, Мін’юст України надав відповідь, що ніяких наказів МВС про затвердження Положення про спеціальний підрозділ “Беркут” в Міністерстві юстиції не зареєстровано.

“Згідно зі ст. 7 Закону України “Про міліцію”, на території України забороняється створення військових або інших збройних формувань чи груп, не передбачених законодавством України. Мін’юст тому і не зареєстрував “Беркут”, тому що це формування суперечить Закону “Про міліцію”. Законом України “Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю” передбачений і законно функціонує тільки спецпідрозділ “Сокіл”. Все інше – поза правовим полем України. Таким чином, спецпідрозділ “Беркут” є незаконним парамілітарним утворенням, яке необхідно розформувати”, – підкреслив Москаль.

Нагадаємо, в період перебування при владі президента Ющенка Москаль працював заступником голови СБУ, а коли МВС керував Юрій Луценко, Москаль був його заступником.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.