Новини України. 3 листопада. Партія ВО Батьківщина закликала міжнародну громадськість ввести санкції проти Президента Віктора Януковича, Генерального прокурора Віктора Пшонки, міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка через фальсифікації виборів Верховної Ради.

Янукович
Опозиція склала перелік із 53 прізвищ чиновників

“Ми закликаємо міжнародну громадськість ввести персональні санкції проти фальсифікаторів: заарештувати їхні рахунки та нерухомість за кордоном, відмовити в наданні персональних віз цим чиновникам і членам їхніх сімей”, – заявила Батьківщина.

Усього опозиція склала перелік із 53 прізвищ чиновників, які, на її думку, винні у фальсифікації виборів.

До нього включені голови Вінницької обласної держадміністрації Микола Джига, Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Ларін, Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, Миколаївської облдержадміністрації Микола Круглов, Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб та керівники Управлінь міністерства внутрішніх справ цих областей, а також управління міліції Первомайського району Миколаївської області.

Крім того, до нього включені суддя Печерського райсуду Києва Родіон Кірєєв, 7 суддів Вінницького окружного адміністративного суду, 4 судді Окружного адміністративного суду Києва, 15 суддів Київського апеляційного адміністративного суду, 3 судді Миколаївського окружного адміністративного суду, 3 судді, включаючи голову, Васильківського райсуду Київської області, голова Обухівського райсуду Київської області.

Опозиція зазначила, що мова йде не лише про проблемні округи, де досі не встановлені результати голосування, а про масштабні фальсифікації на користь влади на всій території України. Опозиція запевнила, що вибори Ради не були чесними, вільними та демократичними.

Крім того, сьогодні громадянський рух Спільна справа заявив, що вимагає від опозиційних партій, які потрапляють у Верховну Раду за результатами виборів 28 жовтня, не визнавати результати цих виборів.

На мітингу на столичній Контрактовій площі зібралося близько 100 осіб, у тому числі представників ГО Спільна справа, які працювали спостерігачами на виборах. Учасники мітингу оприлюднили дані про фальсифікації у різних виборчих округах за результатами проведеного паралельного підрахунку голосів і висунули вимогу до опозиції не визнавати ці вибори.

“Ми хочемо з цими даними, які, безсумнівно, є новими для опозиції, звернутися до Об’єднаної опозиції, представників партій Свобода та УДАР із вимогою визначитися з тим, чи будуть вони визнавати ці вибори, чи ні. Тому що, по суті, ці мандати, які делеговані їм народом, не є їхньою власністю”, – заявив Данилюк.

Він зазначив, що представники Спільної справи планують після завершення мітингу піти до офісу Об’єднаної опозиції з наміром передати інформацію про фальсифікації.

“За тими даними, які були нами отримані з ділянок у 37-ми округах, можемо впевнено говорити, що виграла опозиція (за офіційними даними, у цих одномандатних округах перемогли провладні кандидати) з досить істотним відривом. Однак, за тією ж схемою, яка відбувається в Києві, за рахунок підміни протоколів та підрахунку голосів дільничних виборчих комісій, фактично ми маємо протилежну ситуацію і ми маємо цілі області, де це сталося”, – заявив Данилюк.

Він повідомив, що це стосується Київської, Миколаївської, Черкаської, Житомирської, Вінницької, Чернігівської, Хмельницької, Кіровоградської та інших областей. У зв’язку з цим Данилюк висловив переконання, що Партія регіонів у новому парламенті не має не лише конституційної, але й звичайної більшості.

Як повідомлялося, 29 жовтня Тимошенко оголосила голодування. Тоді ж Об’єднана опозиція закликала екс-прем’єра припинити голодування, однак вона відмовилася.

Джерело korrespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.