Новини політики. 29 листопада. Жоден з новообраних депутатів від партії УДАР не звертався із заявою про отримання державної квартири і звертатися не буде.

Верховна Рада, ВРУ
Близько 180 новообраних депутатів написали заяви про надання житла в Києві

Про це заявив лідер партії Віталій Кличко, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

У повідомленні прес-служби сказано, що УДАР подав до парламенту інформацію про іногородніх депутатів, яким може знадобиться проживання у готелі на час роботи в парламенті.

“Ми в парламенті вимагатимемо оприлюднити списки депутатів ВР шостого скликання, які отримали службові квартири від держави і приватизували їх. Це ганьба. Працював цей парламент не в інтересах країни, не в інтересах людей, а лише виконуючи спущені владою розпорядження і в гонитві за різними преференціями і благами”, – підкреслив Кличко, відзначивши, що “такого в новому парламенті бути не повинно”.

Нагадаємо, раніше глава регламентного комітету Верховної Ради шостого скликання регіонал Володимир Макеєнко повідомив, що близько 180 новообраних депутатів від різних політичних сил написали заяви про надання житла в Києві. При цьому готель Київ, де розміщують депутатів, за словами Макеєнка, може надати житло лише 85 депутатам.

В партія Батьківщина сьогодні заявили, що не мають наміру просити про надання квартир.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.