Новини світу. 7 листопада. Президент США демократ Барак Обама домігся переобрання ще на чотири роки, взявши гору над своїм суперником-республіканцем Міттом Ромні.

Про переобрання Обами на другий термін вже говорять як про доконаний факт

Підрахунок голосів виборців у різних штатах країни показує, що чинний глава держави заручився підтримкою понад 270 членів колегії виборців, необхідної для загальної перемоги.

За підрахунками аналітичного центру Real Clear Politics, в даний час Обама лідирує по завойованим голосам в колегії виборців з рахунком 290:203. Крім Огайо, Айови і Колорадо, в його активі виявилися і такі спірні штати, як Пенсільванія, Мічиган, Вісконсин і Нью-Гемпшир.

Поки ніхто не наважується дати прогноз за підсумками голосування у Вірджинії і Флориді. Однак навіть якщо голоси виборців від цих штатів відійдуть до Ромні, їх буде недостатньо, щоб випередити Обаму.

Про переобрання Обами на другий термін вже говорять як про доконаний факт практично всі провідні американські телекомпанії і незалежні експерти. Вони вважають, що його перемога стала очевидною після обробки значної частини бюлетенів в Огайо, Айові та Колорадо, які вважаються ключовими для остаточного результату голосування.

Демократи вже почали святкувати на вулицях Вашингтона успіх свого кандидата. Біля Білого дому зібрався радісний натовп. Чутні захоплені крики прихильників Демократичної партії і протяжні гудки автомобілів.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.