Новини здоров’я. 28 листопада. Згідно з результатами нового дослідження, діти, яких батьки посилено поїли молоком, більш рухливі і кмітливі в дорослому віці.

Молоко
Споживання молока покращує фізичну активність людей похилого віку

Втім, молоко сприяє активності і в більш поважному віці.

Згідно з дослідженням британських вчених, опублікованого в журналі Age and Ageing, склянка молока, що випивається щодня в дитинстві, на 5% прискорює ходу в старості, а також на 25% знижує ризик розвитку проблем з рівновагою. Цей ефект зберігався незалежно від статі випробуваних, їх соціального статусу, ваги та інших чинників, що мають значення в геронтології.

Цей ефект виявили експерти зі Школи соціальної і громадської медицини при університеті Брістоля (School of Social and Community Medicine, University of Bristol).

«Позитивний ефект молочної дієти на перший погляд практично непомітний. Але навіть невловима різниця у фізичних можливостях має значення в похилому віці», – коментують вони значимість свого дослідження.

Їхні результати підтверджують також дані попередніх досліджень, в яких було показано, що щоденне споживання коров’ячого молока не тільки покращує фізичну активність людей похилого віку, але й запобігає у них проблемам з серцем і судинами.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.