Новини економіки. 7 листопада. Прем’єр-міністр Микола Азаров виступає за затвердження урядом 5-річних планів розвитку пріоритетних галузей економіки.

Микола Азаров
Держава повинна сфокусуватися на розвитку внутрішнього ринку, – Азаров

Про це він сказав, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

“Я переконаний, що нова стратегія економічного розвитку повинна базуватися на таких принципах: держава всі сили концентрує на 3-5 найбільш ефективних напрямках економічного зростання, затверджує стратегічні плани 5-річними періодами для розвитку певних конкретних напрямків”, – сказав Азаров.

У числі таких можливих пріоритетних напрямків він назвав електрометалургію, створення українського авіаційного парку, виробництво зернозбиральних комбайнів і тракторів, створення власного морського і річкового флоту, енергетичну модернізацію житлового господарства, адаптацію транспортної інфраструктури до європейських стандартів, розвиток інформаційно-комунікаційних технологій.

За словами прем’єра, держава повинна максимально стимулювати заміну в цих галузях імпорту товарами власного виробництва і стимулювати експорт таких товарів.

Прем’єр також підкреслив, що в умовах несприятливої світової кон’юнктури і тривалої фінансово-економічної кризи держава повинна сфокусуватися на розвитку внутрішнього ринку.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.