Новини технологій. 29 листопада. Патентні війни «яблучної» корпорації з аналогами не торкнуться РФ, оскільки Роспатент відмовив в реєстрації торгової марки Apple.

Роспатент поставив остаточну крапку

Роспатент поставив остаточну крапку у справі про розгляд державної реєстрації торгової марки iPad.

В результаті експертизи було прийнято рішення відмовити Apple в реєстрації в Росії схематичного зображення iPad в якості товарного знака для позначення планшетного комп’ютера.

Компанія Apple 26.07.2010 подала заявку на реєстрацію товарного знака iPad. Роспатентом 26.04.2012 було прийнято рішення про відмову в державній реєстрації товарного знака у зв’язку з невідповідністю позначення вимогам пункту 1 статті 1483 Кодексу: не допускається державна реєстрація в якості товарних знаків позначень, що не володіють розпізнавальною здатністю.

Основний аргумент Роспатенту був наступний: формулювання Apple для свого пристрою являє собою «схематичне зображення товарів, що заявляється на реєстрацію в якості товарного знака для позначення цих товарів, і не володіє розпізнавальною здатністю».

Крім цього, колегія відзначила той факт, що більшість пристроїв сьогодні на російському ринку від інших виробників в даній категорії (планшетні комп’ютери) мають схожий зовнішній вигляд і форм-фактор, а такі оригінальні елементи як кнопки або джойстик на лицьовій панелі не змінюють сприйняття пристрою в цілому і не володіють розпізнавальною функцією.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.