Новини технологій. 14 листопада. Китайське онлайнове бізнес-видання Commercial Times повідомляє, що Apple планує до кінця року протестувати наступну версію iPhone.

Apple лише планує прискорити сертифікацію окремих елементів і матеріалів

У невеличкій замітці в Commercial Times повідомлялося, що вже в грудні цього року Apple планує запуск у виробництво “пробної партії iPhone 5S“.

Новина незабаром перетворилася у сніжну кулю, що обростає все новими чутками, – від термінів виходу другої версії iPad mini до передбачення запуску телевізора Apple.

Як з’ясувалося пізніше, Apple лише планує прискорити сертифікацію окремих елементів і матеріалів, з тим щоб позбутися виробничого браку і, як наслідок, нарікань користувачів.

“Вихід iPhone 5S – явний домисел. Apple напевно планує позбутися відомих недоліків смартфона, що вийшов в кінці вересня. І зроблено це буде, що називається, у робочому порядку, – коментує чутки головний редактор журналу Mobile Digital Сергій Маленкович. – Що до реальних термінів виходу наступного “айфона”, то, швидше за все, тут Apple витримає річний цикл оновлення”.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.