Новини світу. 12 листопада. На півночі Гаїті 17 людей загинули в результаті повеней, викликаних затяжними тропічними зливами.

2 млн місцевих жителів опинилися в критичній ситуації після проходження “Сенді”

Як повідомила в неділю влада острівної карибської держави, понад 1,5 тис людей були змушені покинути свої житла після того, як вийшли з берегів річки на півночі країни.

Розгул стихії сильно ускладнює боротьбу з епідемією холери, що продовжується на Гаїті вже два роки. Згідно з останніми даними, епідемія забрала життя 7626 осіб, а загальне число хворих перевищило 600 тис.

Після того, як на територію країни обрушився ураган “Сенді”, число хворих різко зросла. Особливо гостра ситуація склалася на заході і південному заході країни. Крім того, стихія зруйнувала 20 спеціалізованих медичних центрів по боротьбі з холерою.

За даними діючих на Гаїті представництв гуманітарних служб ООН, не менше 2 млн місцевих жителів опинилися в критичній ситуації після проходження “Сенді”, який, крім усього іншого, знищив четверту частину врожаю сільськогосподарських культур.

Уряд країни запросив у міжнародного співтовариства 39 млн доларів для надання екстреної допомоги постраждалим від урагану, жертвами якого стали 54 гаїтян. Ще 22 людини після удару стихії пропали безвісти.

У відповідь на запит Європейський Союз прийняв рішення направити владі Гаїті 6 млн євро, а Сполучені Штати виділили 6 млн доларів.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.