Новини України. 3 жовтня. Відео. У гостях в екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка побувала знімальна група ТСН.

Луценко, кажуть, зберігає оптимізм та почуття гумору

Останніми днями в оточенні засудженого до чотирьох років ув’язнення заявляли про різке погіршення його здоров’я.

Уповноважена з прав людини відвідала Менську колонію на прохання ув’язненого про медичне обстеження. Своїх висновків медики не розголошують. Утім, омбудсмен заявила, що Луценко потребує ще одного обстеження, але вже за межами тюрми.

“Рекомендували повне медичне дообстеження, яке необхідно зробити інструментальним шляхом. Відповідно, його не можна зробити в умовах колонії. Після цього діагноз буде уточнено. Крім того, рекомендували те лікування, яке можна розпочати вже сьогодні”, – повідомила уповноважена з прав людини Валерія Лутковська.

Знімальній групі ТСН дозволили потрапити у камеру, де відбуває покарання віп-ув’язнений. Біля ліжка – ікона та записничок. Сам Луценко у цей час проходив обстеження у медичній частині, куди журналістам вхід заборонений. Про життя-буття екс-міністра розповідають скупо: читає, пише, дивиться телевізор. Вчиться клеїти конверти.

“Зараз він знайомиться з правилами техніки безпеки, проходить навчальний курс ручних робіт і, якщо він пройде успішно цей курс, можливо, він буде працевлаштований на виробничих майстернях колонії”, – розповів начальник управління державної пенітенціарної служби в Чернігівській області Олександр Добралюк.

А от спортом колишній міністр не цікавиться. Утім, Луценко, кажуть, зберігає оптимізм та почуття гумору.

“Настрій чудовий. Проводить час, я так розумію, відповідно до розпорядку, який існує в Менській колонії. Почуття гумору у нього зберігається – це точно”, – підтвердила Лутковська.

Щоб урізноманітнити будні Юрія Віталійовича, ТСН підготувала йому у подарунок художню літературу, однак передати її не дозволили. Мовляв, Луценко відмовився зустрічатися з пресою через погане самопочуття. Книги довелося віддати дружині.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.