Новини культури. 25 жовтня. Жителі Умані, що на Черкащині, поширили відкритого листа до італійського співака Тото Кутуньо, який збирається брати участь у концерті, організованому одним із кандидатів у депутати парламенту.

Тото Кутуньйо не має права агітувати в Україні

Як повідомляє кореспондент ВВС Україна у Черкаській області, уманчани попереджають його про можливість порушення законодавства про вибори, зокрема про заборону проведення передвиборчої агітації іноземними громадянами.

Листа його автори також передали до посольства Італії в Україні.

Концерт запланований на 26 жовтня в Умані.

“Ваш концерт рекламується як такий, що проходить за підтримки Антона Яценка, що є одним із кандидатів в депутати від правлячої партії”, – ідеться у листі.

Його автори нагадують, що українське законодавство забороняє іноземним артистам виступати на підтримку кандидатів у депутати.

“Зокрема, відповідно до статті 74 Закону України “Про вибори народних депутатів України” участь у передвиборній агітації забороняється іноземцям та особам без громадянства, у тому числі через журналістську діяльність чи у формі участі у концертах, виставах, спортивних змаганнях, інших публічних заходах, що проводяться на підтримку чи за підтримки партії – суб’єкта виборчого процесу чи кандидата у депутати”, – ідеться у листі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.