Новини політики. 30 жовтня. Вибори-2012. Співголова групи “зелених” Європарламенту Ребекка Хармс закликає не визнавати українські вибори до завершення підрахунку голосів.

Склад окружних виборчих комісій викривлений у бік Партії регіонів, – Хармс

Про це йдеться у її коментарі, повідомляє прес-служба партії “Батьківщина”.

“Ніякої фінальної оцінки не повинно бути зроблено до завершення підрахунку голосів. Я закликаю Європейський Союз уважно та відповідально оцінити вибори, що означає розглянути коректно з усіма формальними обвинуваченнями у неналежній поведінці”, – зазначається у заяві.

Депутат зазначила, що “підрахунок голосів на одномандатних округах проходить з високою напругою”.

У той же час склад окружних виборчих комісій викривлений у бік Партії регіонів, і це, за її словами, “викликає стурбованість спостерігачів щодо можливих маніпуляцій”.

Вона також висловила стурбованість багатьма повідомленнями про підкуп голосів та виборчі “каруселі”.

Депутат також зазначила, що є багато повідомлень про погрози опозиційним кандидатам, куплене голосування та тиск на працівників державного сектору та працівників великих компаній.

Ребекка Хармс також висловила спеціальну вдячність довготривалій місії спостерігачів під егідою ОБСЄ, чиї висновки продемонстрували відсутність рівних умов під час виборчої кампанії, відсутність рівного доступу до засобів масової інформації та зловживання адміністративним ресурсом в одномандатних округах.

“Всі вибори були затьмарені триваючим ув’язненням двох головних опозиційних політиків – Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. Їх ув’язнення є чітким порушенням критеріїв ОБСЄ/БДІПЛ щодо вільних та чесних виборів. В демократії саме вибори, а не суди мають оцінювати політичну роботу урядів”, – наголосила Хармс.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.