Новини України. 4 жовтня. Президент України Віктор Янукович має намір ініціювати скорочення тисяч працівників спецпідрозділів Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ.

МВС, СБУ
СБУ не буде розслідувати ні економічних, ні корупційних злочинів

Про це повідомив сьогодні в ході першого Судового форуму радник президента України – керівник головного управління з питань судоустрою Адміністрації президента Андрій Портнов, інформує ЛIГАБiзнесIнформ.

“Через кілька тижнів глава держави планує вийти з ініціативою скорочення деяких спеціальних підрозділів в Службі безпеки України, Міністерстві внутрішніх справ. Можливо, буде запропоновано ліквідувати деякі підрозділи, оскільки, згідно з новим Кримінально-процесуальним кодексом, змінюється підслідність, фактично СБУ не буде розслідувати ні економічних, ні корупційних злочинів. Її повноваження значно скорочуються, в зв’язку з цим потрібно скорочувати кількість співробітників”, -зазначив Портнов.

Портнов підкреслив, що йдеться про тисячі таких співробітників. “Реформа правоохоронної системи почнеться з скорочення кількості її співробітників”, – додав Портнов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.