Новини світу. 19 жовтня. Барак Обама і Міт Ромні отримали невеликий перепочинок в ході найтяжкої виборчої кампанії, провівши вечір на благодійній вечері в Нью-Йорку.

У понеділок пройде третій тур телевізійних дебатів

Обидва кандидати на президентський пост з’явилися на заході у фраках і білих краватках-метеликах і не могли не скористатися можливістю, щоб відпустити на адресу один одного кілька дотепів.

Міт Ромні, кандидат у президенти США:

“Передвиборча кампанія може бути виснажливою і стомлюючою. Але і мені, і президенту Обамі пощастило: у нас у обох поруч є людина, на яку можна покластися, у присутності якого ми відчуваємо себе комфортно і без якого ми б не змогли протриматися ні дня. У мене є моя прекрасна дружина Енн. А у Барака – Білл Клінтон“.

Барак Обама, президент США:

“Ось вже втретє за останній час ми зустрічаємося з губернатором Ромні. І як багато з вас змогли помітити у другому турі дебатів я був набагато більш енергійний. Відчував себе зовсім відпочилим після того, як мало не заснув у першому раунді. Як, власне кажучи, і мільйони американців, які вважали за краще зосередити свою увагу не на перших, а на других дебатах. Виходить, я виявився одним із них”.

У понеділок у Флориді кандидатам в президенти США належить знову зустрітися у третьому турі телевізійних дебатів. Це буде їхня остання зустріч у прямому ефірі перед днем голосування 6 листопада.

За матеріалами Еuronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.