Новини економіки. 10 жовтня. Влада Італії знизить податки для громадян з низькими доходами.

Влада Італії економить кошти через високі обсяги державного боргу

Як повідомляє Agence France-Presse, про це заявив прем’єр-міністр країни Маріо Монті.

Податок буде знижений на один відсотковий пункт. За словами Монті, таким чином влада планує підтримати найбідніше населення країни, постраждале від скорочення бюджетних витрат.

Ставка податку буде знижена для громадян з доходами менше 15 тисяч євро на рік до 22 відсотків (зараз – 23 відсотки). Для тих, хто заробляє від 15 до 28 тисяч євро на рік, розмір збору буде скорочений до 26 відсотків (зараз 27 відсотків).

У липні уряд Італії прийняв пакет заходів бюджетної економії, що передбачає скорочення витрат держскарбниці на 26 мільярдів євро протягом трьох років. Крім іншого, економія позначиться на чисельності державних службовців – за три роки в Італії будуть звільнені близько 10 відсотків працівників державного сектора і 20 відсотків керівників державних служб.

Влада Італії економить кошти через високі обсяги державного боргу. Окрім скорочення витрат бюджету, уряд країни вирішив провести масовий розпродаж державних активів, який допоможе скоротити борговий тягар країни на 20 відсотків протягом п’яти років.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.