Новини політики. 25 жовтня. Лідер партії “УДАР” Віталій Кличко вважає парламентську кампанію “найбруднішою” з тих, які він пройшов.

Кличко пообіцяв не мірятися фізичною силою в Раді

За словами Кличка, йому ще не доводилося бачити такої брудної і жорсткої виборчої кампанії, хоча він пройшов їх не одну, наводить слова політика прес-служба партії.

“Я пройшов дві кампанії на мера Києва і одні вибори в місцеві ради. Але такого грубого тиску ще не було. Заборона зустрічей з виборцями, порушення кримінальних справ без жодних підстав на багатьох кандидатів, які мають всі шанси виграти в мажоритарних округах. Партія регіонів не збирається віддавати владу. І використовує всі методи для того, щоб залякати, очорнити, зняти наших кандидатів з виборів”, – заявив лідер УДАРу в програмі “Лідер” на телеканалі “Інтер” у середу.

Крім того, Кличко знову заявив, що УДАР готовий об’єднати навколо себе демократичні сили в наступному парламенті.

Тим часом, Кличко підкреслив, що вважає великою перевагою те, що у нього є і спортивний досвід, але при цьому, пообіцяв не мірятися фізичною силою в Раді.

“А якщо хтось захоче довести свою правоту кулаками, ми зможемо запросити в боксерський зал, і вони покажуть, на що здатні”, – сказав лідер партії.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.