Новини здоров’я. 11 жовтня. «Перебір» спиртного напередодні ввечері неминуче призводить до похмілля вранці, причому позбутися його не так просто.

похмілля, алкоголь, вечірка
У експериментальної групи щурів не розвивалася залежність від алкоголю

Вчені з США знайшли новий засіб від похмілля – за їхніми запевненнями, воно ефективне, безпечне і абсолютно натуральне.

Дослідники з університету Каліфорнії впевнені, що їм вдалося знайти засіб від симптомів нездужання внаслідок споживання алкоголю. Речовина, що екстрагується з екзотичного дерева говіння, ефективно усуває симптоми похмілля і усуває наслідки непомірності у випивці. Вчені виділили основний активний компонент «антипохмільної» рослини, який називається дигідроміріцетин – флавоноїд, що виявляє антиоксидантну і протизапальну активність.

Учені вирішили випробувати дію нової натуральної речовини на щурах. Щоб оцінити, як дигідроміріцетин діє на їх організм, щурам давали алкоголь у великих кількостях – доти, поки тваринки не втрачали здатність стояти на лапках самостійно.

З’ясувалося, що гризуни, яким разом з алкоголем вводили дигідроміріцетин, трималися на лапках довше і приходили до тями набагато швидше. Ці пацюки більш адекватно реагували на зовнішні подразники. У них також були менше виражені симптоми похмілля – судоми і тривожність.

Але найголовніше, у експериментальної групи щурів не розвивалася залежність від алкоголю. Вчені сподіваються, що незабаром їм вдасться створити ефективні ліки, які допоможуть уникнути не лише симптомів похмілля, але і алкогольної залежності.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.