Новини здоров’я. 9 жовтня. Робота зі створення нових медичних технологій ведеться безперервно.

Після закінчення необхідного часу пристрої розчиняються в організмі

Останнє досягнення вчених у цій галузі – крихітні медичні електронні гаджети, здатні розчинятися усередині людського тіла.

Лікарі вже давно використовують імплантанти замість лікарських препаратів. Вони працюють за принципом електричної стимуляції. Однак виконавши свою роботу, імплантанти залишалися в організмі, і їх необхідно було витягати.

Нова робота спрямована на створення пристроїв, які залишатимуться всередині тіла необхідно довгий час і виконуватимуть свою роботу, наприклад, живитимуть організм ліками, викидаючи його малими дозами в належний час за принципом гормонів. Після закінчення необхідного часу без хірургічного втручання і побічних ефектів вони розчиняються в організмі.

У рамках експерименту крихітні комп’ютерні чіпи були розроблені для генерації тепла і боротьби з інфекцією після операції. Їх завдання полягало у внутрішній дезінфекції організму. Вони настільки малі, що безслідно зникали в організмах мишей, на яких проводилися експерименти.

Подібне досягнення, на думку не лише медичних фахівців, допоможе вирішити також і проблему утилізації електронних витрат.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.