Новини України. 1 жовтня. Убивця трьох охоронців в “Каравані” вразив психологів своїм спокоєм і холоднокровністю.

Те, що ця людина була готова до насильницьких дій – очевидно

Чоловік, обличчя якого відтепер знає вся країна, пішов по хліб, а забрав три життя. На відео у нього в руках хліб, молоко, кепка – ось його нестандартний джентльменський набір.

Іще з годину прогулюється торговельними рядами. Хоча середина робочого дня, він не поспішає. Нарешті дійшов до техніки. Узяв флешку, покрутив, спробував відірвати чіп безпеки – не вийшло. Довго думав. Далі бере зарядку для батарейок вартістю в сотню гривень. Завернув за ріг, подалі від камер, відірвав чіп і засунув товар до кишені. Шкарпетки – туди ж. Потім спокійно попрямував до каси.

“Вражає міміка, дуже спокійна міміка в цієї людини. Обличчя цеглиною, що називається”, – каже доктор психології Олег Чабан, передивляючись відео з камер спостереження в гіпермаркеті.

Далі вбивця розраховується і ніби чогось чекає. Це ексклюзивні кадри, які ТСН отримала з власних джерел. На них чітко видно – холоднокровний вбивця добровільно йде з охоронцем у підсобку, де стоять камери, що фіксували подвійну крадіжку.

Адвокат Ярослав Олійник каже, що в такій ситуації все має виходити зі згоди людини. Тільки якщо підозрювана у крадіжці людина погоджується, вона може йти кудись з охоронцями. Якщо людина каже “не хочу”, тоді вона залишається, приїжджає міліція, з нею розбираються. Далі була трихвилинна розмова у підсобці. На столі лежить кепка, молоко, хліб, шкарпетки, зарядка. На долю секунди він виклав щось схоже на ключі й забрав моментально.

Завідувач лабораторії мас Інститут соціальної та політичної психології НАН Вадим Васютинський, аналізуючи відео, доходить до висновку – ця людина точно була готова до якихось дій.

“Навряд чи він планував відвойовувати флешку револьвером, але те, що ця людина готова до насильницьких дій – очевидно”, – зазначає Васютинський.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.