Новини України. 4 жовтня. За тиждень після розстрілу охоронців в “Каравані” злочинця досі не затримали.

До “Каравану” наразі відвідувачі ще побоюються заходити

Усе більше стає версій того, ким є стрілок та навіщо він вчинив криваву розправу з охоронцями, йдеться в сюжеті ТСН.Особливе.

Одна з таких версій – що чоловік готувався до іншого злочину, і розпочинати стрілянину в “Каравані” не збирався.

“Якщо він не простий і готувався до якогось злочину, то я думаю, що його вже немає. Я думаю, ті, хто його готував, вже його ліквідували”, – каже колишній співробітник карного розшуку Олексій Пелих.

“Вже засвітився так, що він став не потрібний нікому”, – пояснив він. Тим часом четвертий охоронець, якому вдалося вижити після бійні в службовому приміщенні, прийшов до тями. Але через поранене горло давати свідчення поки що не може, його стан і досі розцінюють як важкий.

До “Каравану” наразі відвідувачі ще побоюються заходити – їх заманюють знижками. Судячи з усього, ця ідея є вдалою, бо деякі городяни спокусилися на вигідні пропозиції. Тим не менш у гіпермаркеті порівняно малолюдно.

Продавці кажуть, що клієнтів значно поменшало після подій тижневої давнини. Особливо помітно це на роледромі, де раніше було повно дітей – до 17.00 їм можна кататися безкоштовно. А зараз там майже порожньо. Дитяча кімната поруч зі службовим приміщенням охорони, де сталася трагедія, і досі зачинена.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.