Новини України. 2 жовтня. В Україні створені всі умови для розвитку та утвердження самобутності всіх без винятку національних громад.

Сьогодні культурне розмаїття – це справжня цінність українського суспільства, – Янукович

Про це у своєму виступі під час відкриття Міжнародного саміту з проблем захисту прав національних меншин «Досвід України для світу» заявив президент України Віктор Янукович, повідомляє прес-служба глави держави.

«Україна не тільки гарантувала на законодавчому рівні права національних меншин, а й забезпечила відповідні умови для їх самоорганізації та етнокультурного відродження», – заявив пан Янукович.

У цьому контексті президент нагадав, що Україна приєдналася до всіх основних міжнародних документів, прийнятих в даній сфері. Мова йде про Рамкову конвенцію щодо захисту національних меншин та Європейську хартію регіональних мов або мов меншин.

«Держава взяла на себе зобов’язання щодо всебічної, в тому числі фінансової підтримки діяльності громадських організацій у збереженні та розвитку традиційних національних культур. Сьогодні культурне розмаїття – це справжня цінність українського суспільства, запорука його єдності, перешкода для поширення ксенофобії та екстремізму, які сьогодні стають все більш тривожним явищем в різних частинах світу», – зазначив глава держави.

Віктор Янукович також додав, що на даний момент в Україні продовжується вдосконалення вітчизняного міграційного законодавства та його узгодження з європейськими та міжнародними стандартами.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.