Новини України. 5 жовтня. Фото. У річницю смерті легендарного творця компанії Apple Стіва Джобса в Одесі сьогодні урочисто відкрито йому пам’ятник.

Пам'ятник Стіву Джобсу в Одесі
Пам’ятник Стіву Джобсу в Одесі

Місце для композиції у вигляді двометрової розкритої долоні вибрано на найвищій точці міста, у студентського гуртожитку державної академії технічного регулювання та якості по вулиці Новосельського. Саме студенти стали ініціаторами встановлення пам’ятника, а погодився виготовити його випускник цього вузу Кирило Максименко.

У YouTube переглянув чимало відео зі Стівом Джобсом і звернув увагу, що він багато жестикулював, тому вирішив увічнити його долоню“, – розповів автор пам’ятника. Крізь цю долоню просвічує яблуко – символ знаменитої компанії – і серце. Матеріалом для арт-композиції послужили для Максименка авто-та мотозапчастини, а також диски, деталі комп’ютерів, цвяхи, гайки, підшипники і шестерні, які допомагали йому збирати студенти.

Стів Джобс – кумир молоді, що змінив світ, і перший на Україні йому пам’ятник – дань пам’яті великій людині і приклад того, що немає нічого неможливого

, – сказала на церемонії відкриття віце-мер міста Олена Павлова.

Нагадаємо, глава ради директорів і засновник американської компанії Apple Стівен Пол Джобс помер від раку 5 жовтня 2011 у віці 56 років.

Пам'ятник Стіву Джобсу в Одесі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.