Новини України. 12 жовтня. В Івано-Франківську стартував проект «SOS – безпека співжиття людей та безпритульних тварин на польсько-українському пограниччі: Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ», який фінансується Європейським Союзом.

В Івано-Франківську впровадять програму обліку і реєстрації бездомних тварин

Про це повідомили кореспонденту Голос UA в Івано-Франківському міськвиконкомі.

До цього часу в Івано-Франківську міська влада протягом декількох років виділяла з бюджету щорічно від 40 тисяч гривень на стерилізацію бездомних собак. А на споруду притулку і стерилізаційного центру грошей не вистачало. Їх функції частково виконував віварій Івано-Франківського національного медичного університету та приватний притулок для тварин в с. Павлівка за 10 км від міста. Але проблема бездомних тварин набувала все більших масштабів.

В рамках проекту буде розроблена і впроваджена програма обліку і реєстрації бездомних тварин у Івано-Франківську. А також за гроші проекту планують розробити проектно-кошторисну документацію для майбутнього стерилізаційного центру-притулку в Івано-Франківську і закупити інвентар та медикаменти для стерилізації та ідентифікації тварин.

Крім того, міськвиконком у рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013» проведе соціологічне опитування з метою визначення рівня свідомості мешканців міст-партнерів у сфері поводження з тваринами. На основі даних опитування буде проведено інформаційну кампанію для підвищення рівня свідомості мешканців щодо поводження з тваринами та рівня відповідальності.

Партнерами проекту є також Луцький міськвиконком, Львівський міськвиконком і Гміна Люблін. Проект планують реалізувати до вересня 2014 року. Бюджет заходів в Івано-Франківську становить 22 000 євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.