Новини спорту. 22 жовтня. Капітани команд-учасниць Ліги чемпіонів та Ліги Європи з футболу в майбутніх матчах вийдуть на поле з пов’язками “Разом проти расизму”.

Перед кожною грою зачитають тематичне звернення до вболівальників

Мета акції – популяризація ідей антирасизму і заклик до боротьби з проявами расової дискримінації на футбольному полі і поза його межами.

“Ми задоволені тим, який резонанс в цьому році викликав “Тиждень боротьби з расизмом”, – сказав виконавчий директор FARE (Футбол проти расизму в Європі) Піару Поуар, подякувавши європейському футбольному союзу за заходи на матчах Ліги чемпіонів і Ліги Європи під час третього туру групового етапу. – Активність буде вища, ніж у попередні роки. Різні спільноти, об’єднання вболівальників, клуби та національні асоціації – всі виступлять проти расизму у футболі“.

“Третій тур групових етапів Ліги чемпіонів і Ліги Європи запам’ятається не лише футболом. Одночасно найсильніші клуби Старого Світу і їхні вболівальники зможуть висловити нетерпимість до будь-яких форм дискримінації у футболі. Ця Антидискримінаційна кампанія охопила вже понад 40 країн, – повідомляє офіційний сайт УЄФА. – На гігантських екранах демонструватимуться 30-секундні ролики, що пропагують кампанію “Respect“. Крім цього, перед кожною грою зачитають тематичне звернення до вболівальників. Команди на поле виведуть діти в футболках з антирасистської символікою, а на пов’язках капітанів буде гасло “Разом проти расизму”.

Президент УЄФА Мішель Платіні заявив, що такі акції продовжаться надалі. “Ми намагаємося очистити футбол від расової дискримінації. Я закликаю всіх уболівальників приєднатися до нашої справи. Разом з FARE ми будемо продовжувати рухатися далі в ім’я єдності у футболі”, – зазначив Платіні.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.