Новини України. 28 жовтня. Вибори-2012. Сьогодні вранці біля будівлі Червоногвардійського райвиконкому Макіївки Донецької області члени Комуністичної партії України зафіксували низку порушень виборчого законодавства.

"каруселі"
Комуністи зафіксували виборчі “каруселі”

Зокрема, виявили групу людей і 14 автобусів, які курсували з міста в місто для голосування.

Згідно з інформацією прес-служби партії, серед людей перебувала жінка, яка тримала в руках списки тих, які сідали в автобуси.

“В Макіївці вже щосили працює технологія “карусель”. Ми зафіксували дане порушення та Донецький обком передав усю інформацію в СБУ області та міліцію”, – йдеться у повідомленні прес-служби партії.

Також сьогодні у місті Торез Донецької області на виборчу дільницю шахти Лісова прибуло два автобуси з людьми, які сиділи та чекали команди голосувати.

На дільниці №141305 партійці зафіксували ще один автобус з людьми, а у водія знайшли список, де повинні ці люди проголосувати.

Слід зазначити, що у 61 окрузі міжнародні спостерігачі зафіксували серйозні порушення, а саме відсутність списків тих, які голосуватимуть вдома.

Подібні випадки були зафіксовані також членами ВО “Батьківщина”. Зокрема, у Києві в районі Харківської площі опозиціонери затримали два автобуси з людьми для “каруселей”.

В автобусах сиділи молоді люди, які нібито їхали спостерігати за виборами в області. Після зупинки транспорту, вони почали пішки розходитися по домівках, поки інші давали покази. Ще двом автобусам вдалося зникнути.

“Як зазначив головний групи, люди їхали спостерігати за виборами в області, а перед цим заїхали організовано проголосувати. Не на камеру самі хлопці зізнаються, що за таку поїздку їм заплатили гроші”, – йдеться у повідомленні прес-служби партії.

Також, у Ірпінському районі Київської області зі спецдільниці, яка знаходиться у виправній колонії, щойно з приміщення було вигнано усіх офіційних спостерігачів.

Більше про перебіг голосування читайте в ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ-2012

Джерело iPress.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.