Новини економіки. 15 жовтня. Україна та Росія домовились спільно просувати зерно на світовий ринок.

Зерно
Ми уникнемо непорозумінь щодо присутності нашої причорноморської зернової групи на зовнішніх ринках, – Присяжнюк

У межах десятого засідання Підкомісії з питань агропромислового комплексу Російсько-Української міждержавної комісії, яка відбулася в Москві,
Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк та Міністр сільського господарства РФ Микола Федоров попередньо домовилися про створення міжвідомчого інформаційно-консультативного органу для координації маркетингової політики на світовому ринку зерна.

Про це повідомляє прес-служба Мінагропроду.

На переконання сторін, подібна інформаційно-консультаційна структура дозволить спільно координувати маркетингову політику на світовому ринку зерна та уникнути будь-яких непорозумінь щодо присутності причорноморської зернової групи на зовнішніх ринках.

“Саме цей орган дасть можливість бути прогнозованими та стабільними постачальниками сільськогосподарської продукції, в тому числі зернової, на зовнішні ринки. Тоді ми зможемо уникнути непорозумінь щодо присутності нашої причорноморської зернової групи на зовнішніх ринках”, − зазначив Присяжнюк.

Окрім ситуації на зерновому ринку, міністри обговорили перспективи подальшої співпраці в галузі забезпечення безпеки сільськогосподарської продукції, якою торгують між собою Україна та Росія. Зокрема було домовлено, що ветеринарні служби будуть вести тісний діалог, який і наразі, за словами міністрів, є конструктивним.

“Росія для нас – основний партнер у торгівлі. І сьогодні ми обговорили можливість спрощення системи інспектування наших м’ясопереробних і молочних підприємств. Також під час перемовин було порушено питання про створення єдиного контролюючого органу на території Росії, як це є в Україні”, – сказав Присяжнюк.

За амтеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.