Новини світу. 12 жовтня. В Європейському суді з прав людини перебувають 10,4 тисяч скарг на Україну або 7,5% від їх загальної кількості.

Європейський суд з прав людини
90% скарг проти України до ЄСПЛ стосуються надмірної тривалості судового розгляду

Про це повідомив у четвер в ефірі 5 каналу урядовий уповноважений у справах ЄСПЛ Назар Кульчицький, інформує ЛIГАБiзнесIнформ.

Представник уряду визнає, що основною причиною дуже великої кількості скарг є надмірна тривалість виконання судових рішень та надмірна тривалість судових розглядів у національних судах.

Україна є однією з найбільших країн в Європі з великою кількістю населення, що само по собі впливає на велику кількість звернень наших громадян до Європейського суду. Але, однозначно, основною причиною великої кількості звернень є існування великої кількості системних проблем, тому що 90% скарг проти України до Європейського суду – вони є однотипними. Вони стосуються надмірної тривалості виконання рішення національних судів, вони стосуються надмірної тривалості судового розгляду”, – сказав Кульчицький.

“За станом на кінець вересня, згідно зі статистикою Європейського суду, на першому місці за кількістю звернень – Росія, на другому – Туреччина, на третьому – Італія, четвертою йде Румунія, і ми п’яті. Проти України зараз на розгляді перебуває 10 400 скарг, що становить 7,5% від загальної кількості скарг поданих до Європейського суду”, – резюмує Кульчицький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.