Новини України. 24 жовтня. Труна з небіжчиком простояла біля під’їзду у Запоріжжі дві доби, аж поки жителі не забили на сполох.

Наступного дня друзі пішли на цвинтар, але грошей на поховання вже не вистачило

Згодом з’ясувалося, що близькі померлого вирішили пом’янути свого товариша до похорону. Поминали, аж доки скінчилися всі гроші, відкладені на поховання.

Батьки дітей замучилися відганяти малечу від покійника. Мешканці будинку кажуть, що коли домовина стояла під під’їздом першу ніч, із цього просто кепкували. Але на другий день стало не до жартів.

“Я ось живу на другому поверсі, в квартирі вже чути. Я все закрила. А деякі люди взагалі в підвальному приміщенні от живуть. Це взагалі все чути!” – обурюється мешканка будинку Алла Шимберг.

З’ясувалося, що небіжчик із квартири на першому поверсі, де часто засідали веселі компанії. Друзі померлого обіцяли його поховати, забрали тіло з моргу та влаштували поминки. Покійного винесли на вулицю, бо на поминки у його квартиру прийшло багато людей.

“Ситуація дійсно була нестандартна. Було встановлено, що далекий родич отримав дане тіло для поховання, проте отримані грошові кошти пропив і труп залишив біля під’їзду будинку”, – повідомив заступник начальника Комунарського райвідділу міліції Сергій Морозов.

Наступного дня друзі таки пішли на цвинтар, але грошей на поховання вже не вистачило. “Значить, виходить так, що місця для людей нормальних нема? Тільки за гроші, виходить, все?!” – обурюється подруга померлого Оксана Лис.

Два дні, які труна стояла під під’їздом, мешканці будинку, кажуть, буквально обірвали телефони мерії та комунальних служб. Відповіді не дочекались, відтак, вирішили хоча б перенести труну з-під вікон. У комунальному підприємстві, яке ховає безхатьків, запевняють, що, якби їм вчасно повідомили про таку ситуацію, вони б одразу взяли похорон на себе. Гроші на це, мовляв, виділяють з бюджету

. Не бачать проблеми і в райадміністрації, мовляв, труна стояла під будинком не два дні, а лише добу. Як тільки про це дізналися, запевняють, одразу повернули небіжчика до моргу. Якщо до ранку друзі небіжчика таки погодяться оплатити похорон, його поховають на цвинтарі. Якщо ні – відвезуть на цвинтар для безхатьків та малозабезпечених. У будь-якому випадку, до під’їзду труну привозити вже не будуть.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.