Новини світу. 2 жовтня. В Японії вперше після аварії на АЕС “Фукусіма-1” буде побудована нова атомна електростанція.

атомні реактори
Станція не почне роботу, поки не пройде перевірку спеціальної урядової комісії

Компанія-оператор J-Power Co прийняла рішення відновити будівництво станції “Ома” в префектурі Аоморі, яке було припинено після подій березня 2011 року.

Про це повідомив сьогодні офіційний представник компанії.

“Коли будівництво було офіційно припинено, ми не могли замовляти роботи, готувати матеріали, контактувати з робітниками. Тепер же така можливість з’явилася”, – сказав він. При цьому представник компанії не назвав навіть приблизну дату, коли роботи почнуться безпосередньо на об’єкті, уточнивши, проте, що взимку цього року це навряд чи можливо.

Рішення відновити зведення АЕС “Ома” було прийнято після того, як компанія-оператор отримала на це згоду місцевої влади. У понеділок міністр економіки, торгівлі і промисловості Японії Юкіо Едано заявив, що станція не почне роботу, поки не пройде перевірку спеціальної урядової комісії.

Будівництво станції було розпочато в 2008 році і планувалося, що воно завершиться до листопада 2014 року. Після аварії на АЕС “Фукусіма-1”, викликаної руйнівним землетрусом і цунамі, будівництво було призупинено незважаючи на те, що було виконано вже 40% робіт.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.