Новини світу. 8 жовтня. Ціни на паливо в США продовжують демонструвати загрозливі темпи зростання, ризикуючи зашкодити і без того слабкому розвитку американської економіки.

Рівень економічної активності в США пов’язаний з вартістю бензину в країні

Згідно з останніми дослідженнями профільних аналітиків, середня вартість одного галона бензину по всій країні склала за підсумками неділі, 7 жовтня, $ 4,655.

Варто відзначити, що ціна на бензин росте щодня. За день до звітної дати його ціна на бензоколонках оцінювалася в $ 4,6140. 6 жовтня ціни підвищилися ще на 12 центів порівняно з 5-м числом. Таким чином, ціни на паливо на початку жовтня змогли оновити піки 19 червня 2008, коли ціна на бензин в Штатах доходила до $ 4,6096.

Стан справ в країні обтяжується ще і тим, що середнє значення по країні часто не відображає тих піків, які можна спостерігати в деяких куточках Сполучених Штатів. Так, в окремих регіонах паливо вже зуміло подорожчати до $ 5 за галон, а наприклад, в Каліфорнії бензин встиг пробити планку в $ 6,65, за даними організації GasBuddy.com.

Тим не менше окремо по містах Каліфорнії ціна на бензин розрізняється. У Лос-Анджелесі вона знаходиться на рівні $ 4,69, в Сан-Дієго і Сан-Франциско – на рівні $ 4,71. У Сакраменто – це $ 4,55, а в Санта-Барбарі – $ 4,90.

Варто відзначити, що рівень економічної активності в США пов’язаний з вартістю бензину в країні. У Штатах вже були випадки, коли надмірне зростання цін змушувало американців різко скорочувати поїздки в магазини, пересідати на велосипеди, а також частіше брати відпустки і лікарняні. Все це негативним чином позначається на динаміці ВВП.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.